Geniş kalçalı hafif balık etli minyon escort

  • Liste: 15 Eylül 2016 18:57

Açıklama

Ne demiş atalarımız yemeğin salçalısı, kadının kalçalısı. Hafif balık etli bir bayanım ama kesinlikle yanlış anlaşılma olmasın şişman değilim. Kalçalarım yine de gerçekten bakanın tekrar bakmak isteyeceği kadar olgun ve dolgun benim gibi. Sizlere şunu söyleyeyim kalçam iyidir ve bu sebeple anal isteyen beyler olursa temiz ve bakımlı düşünebilirim, sinyali aldınız sanırım.

Olgun bir bayanım 33 yaşında, sarışınım, çok güzel, minyon bir yüzüm ve renkli gözlerim var Bulgaristan göçmenlerinin sarışınlarını bilirsiniz adamın aklını başından alır, sizler beni arayın eğer ne demek istediğimi bilmiyorsanız öğrenirsiniz.

Kadın olmak zor, özellikle de güzel bir kadın ve kibar elbette. Sizler erkeklere kurallarınızı söylersiniz ve sonrasında birden odada her şey değilim ama o anlarda bile üzerimi giyinir çıkarım. Her zaman ücret peşin olduğu için de siz eli boş dönersiniz.

Arkadaşlar, kurallarım son derece basit aslında kadın ruhundan anlayan kibar erkekler, bakımlı ve korunmayı seçenler… Bu ikisi, sadece bu kadar ki kesinlikle zor değil.

Sizler ile yeni şeyler denemek ve heyecanlanmak ben de çok istiyorum ki senelerin deneyimi ile sizleri mutlu edeceğime eminim. Sizleri tanımak da istiyorum gece öncesinde sinema veya yemek, siz ne isterseniz ufak randevular için açığım eğer müsait olursam ve bu sizinle daha iyi zaman geçirmeme ve hatta daha sıcak sarılmama neden olur her zaman bende.

5552 toplam görüntüleme, 1 bugün

  

Yorum Yaz