Hoşnut olacağınız Atalar escort bayanlar

  • Liste: 24 Ağustos 2016 09:31

Açıklama

Hayalimde hep yer alan bir şey var. Şarkıcı olmak ve eurovision’a katılmayı hep istemişimdir. Bu yüzden sesimin güzel olduğunu her fırsatta arkadaşlarım bana bildiriyor ve hatırlatıyor. Bu durumdan bende çok hoşnut duyuyorum. Her neyse, ben kendimi lafı uzatmadan tanıtayım siz değerli beyefendilere.

Göbek adım Filiz. Uzun boya ve geniş yanaklara sahip olmakla birlikte, oldukça güçlü bir sesim var. Tahrik edici sesim ile birlikte zevkin doruklarına sizleri çıkaracağım. İlişki sırasında şarkı dinlemeyi çok seviyorum. Bu benim küçüklükten beri hobim olduğu için şarkı dinlemeden yapamıyorum. Temizlik konusuna gelirsek ben nasıl kendimi temiz tutmayı başarıyorsam, sizden de bu hassasiyeti göstermenizi istiyorum. Sağlık açısından ise yanımda mutlaka kondom bulunduruyorum. Sizinle ilişkiye girmeden önce gerekli şartları ve prensipleri sunduktan sonra ilişkiye geçebiliyoruz. Çeşitli iç çamaşırlarım ile sizleri oldukça canlandırabileceğimi biliyorum. Lütfen tadıma bakmak için beni aramaktan çekinmeyin.

Görüşme sırasında video kaydı, fotoğraf çekme veya ses kaydı gibi girişmelerde bulunmayın. Ücreti bana jest olsun diye sütyenimin arasına sıkıştırabilirsiniz. Bundan çok hoşnutluk duyarım. Fotoğraflarımdan beni beğendiyseniz aramaktan hiç çekinmeyin. Teşekkürlerimi sunup veda ediyorum.

2434 toplam görüntüleme, 1 bugün

  

Yorum Yaz