İnce yapılı sarışın mavi gözlü escortla gün batımı izleyin

  • Liste: 27 Eylül 2016 19:04

Açıklama

Yaşamak ne güzel şey, 35 yaşında olmama karşın o kadar güzel ve hızlı ki sanki hayata daha dün gözlerimi açtım. Bir gün son gün olacak ve ben eminim hala bu duygular ile hayata sımsıkı sarılıyor olacağım. Bu sebeple halen genç ve güzelken hayatımı doyasıya yaşamak istiyorum. Eğer siz de benim gibi düşünüyorsanız neden beraber zaman geçirmeyelim.

Çok güzel gün batımları gördüm ama her zaman yanımda birisi vardı. Tek başıma da gittim ama güzellikler paylaştıkça çoğalan bir husus ve işte tam da bu nedenle benimle birlikte gün batımını izlemeniz için sizleri bana davet ediyorum.

Gün batımı günün bittiği an ama merak etmeyin gün bitse de gecemiz halen bizim kalacak ki zaten gün batana kadar biz birçok şey yaşamış olacağız. Mesela dilerdim ki senle güzel bir güne beraber başlamak, birbirimizi güzel doğan Güneş’in ilk ışıklarında bir kahvaltı masasında bulmak, gezmek ve eğlenmek, birbirimizi tanımak.

Daha sonra gece elbette. Eminim sen de 35 yaşında, halen çok güzel bir vücudu olan, bakımlı, sarışın, ince yapılı ve minyon bir kadın ile yatakta ne kadar ateşli dakikalar geçer tahmin edebiliyorsundur. Güzel evet hayat bu şekilde daha da güzel olacak. Tabii ki bazı ufak da şartlarım var, bunlar basit. Kesinlikle temiz olmak ve korunmak. Bunlar benim ince çizgilerim, sınırlarım.

2152 toplam görüntüleme, 1 bugün

  

Yorum Yaz