Kurtköy güler yüzlü escort bayanlar oldukça misafirperver

  • Liste: 21 Ağustos 2016 09:30

Açıklama

Yüzünde gülücükler bulunan, her konuştuğu zaman etrafına tebessüm yayan tüm elit beyefendilere merhabalarımı gönderdikten sonra, bahsettiğim beyefendilerle zevk dolu dakikaları yaşamak için can atıyorum. İzin verin, sizlere daha farklı özelliklerim ile kendimi tanıtmanın keyfini yaşayayım. Göbek adım Aysu

Öncelikle haftanın 3 günü temizlik yapıyorum. Mutlaka bulunduğum odayı gerektiği zaman her gün, komple evi ise haftanın 3 günü temiz tutmaya özen gösteriyorum. Çünkü gelen giden misafirlerim çok olduğundan dolayı onlara en iyi ortamın en iyi şekilde sunabileceğimi biliyorum. Bu niyetimi misafirliğe gelen bazı arkadaşlarım suistimal edebiliyor, onlara ceza olarak ise hafta sonu beni bir yerlere götürüp soğuk bir şeyler ısmarlatıyorum. Genel anlamda doğa yürüyüşleri yapıyorum amatör olarak. Ormanın derinliklerinde kaybolup gidiyorum hafta sonları. Bu beni hafta başına mükemmel motivasyon ile başlamamı sağlıyor. Bana yüksek moral verdiği gibi, canlandırıp hayatta tutuyor adeta. Yaşadığım onca zorlu süreçlerden sonra moral olarak tavan yapıyorum resmen.

Görüşmelerim tamamen gizli yapılıyor, görüşme sırasında elinde telefon veya başka bir alet bulundurmamanızı çok isterim. Bunu hak etmediğimi düşünerek ilişkimize bakarsak iki taraf içinde daha canlı ve keyifli olur. Eğer fotoğraflarımdan beni beğendiyseniz telefon numaramı arayıp benden detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

2092 toplam görüntüleme, 1 bugün

  

Yorum Yaz