Maltepe kumral tenli escort

  • Liste: 8 Ağustos 2016 17:04

Açıklama

Görüşmelerim kendi evimde ve size ait olan evlerde yapılmaktadır. Benimle görüşme ayarlamak isteyen arkadaşlar lütfen aşağıda kendimi anlattığımda beni beğenirlerse telefon numaralarımdan bana ulaşabilirler.

Adım Melek, gözlerim yeşil ve kumral tenliyim. İç anadolu doğumluyum anadolu kadını olmak bana ayrı huzur ve zevk veriyor. Partnerlerim vücut hatlarımı çok beğendiklerini ve benimle daha sonra tekrardan görüşebileceklerini söylüyorlar. Siz de benim eşsiz tadımı tadabilirsiniz. Görüşmeye tamamen temiz elbiselerim, doğal kokularım ve eşsiz makyajım ile birlikte geliyorum. Partnerlerim beni becerirken çok haz aldıklarını dile getiriyorlar. Onlara en iyi şekilde anı ve zevkı yaşatma adına bende elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Görüşmede sakso bulunmuyor fakat cüzi bir miktar ekleyerek saksoya açık hale geliyorum. Görüşme ücretini ister ilişki öncesi ister ilişkiden sonra sütyenime sıkıştırarak bana teslim edebilirsiniz.

Herşeyden önce bende bir insanım. Bunun bilincinde görüşmeye gelirseniz size daha farklı anlar yaşatabilirim. Çünkü haberlerde çıkan onca kadına şiddet yazıları benim moralimi bozuyor. Çok hassasım bu konuda lütfen görüşmelerimiz sessiz ve sakin, zevkin doruklarına çıkarak devam etsin.

2255 toplam görüntüleme, 1 bugün

  

Yorum Yaz