Suadiye escort diğerlerinden biraz daha değişik

  • Liste: 11 Ağustos 2016 15:00

Açıklama

Değişik bir gün yaşamak istiyorsanız beni bugün hemen aramalısınız. Çünkü sizinle geçireceğim her dakika daha fazla zevk almanızı sağlıyacağım. Benimle olmak sizi diğer insanlardan ayrı hissettirecek buna çok fazla eminim. Farkedeceğinizden adım kadar eminim. Adım demişken, ben Defne.

Bu yaz çok fazla gün tatil yapmışım. Zamanın nasıl geçtiğini kavrayamadım bile. Çünkü zaman mı geçti tatil mi geçti anlamadan çabucak bitiverdi. Tatil yaptığım bölge Antalya idi. Gelen yabancıların çoğundan daha iyi bir vücudum vardı. Bunu hemen hemen her erkeğin beni izlemesinden sezmiştim zaten. Prensip gereği tatil boyunca hiç bir yakınlaşmam olmadı. Sadece bir gece azar gibi oldum biriyle göz göze geldik fakat daha sonra kendimi frenledim. Çünkü yanımda ne prezervatif ne de korunma hapı vardı. Mazallah hamile kalırsam o hastahane senin bu hastahane benim uğraşır dururduk.

Partnerimin temiz olmasını istiyorum. Aynı şekilde ben de temiz ve titizim. Bu konu hakkında lütfen biraz özen gösterin. Görüşmeye gelen her 3 kişiden 1i temizlenmeden gelmiş. Bahanesi de çok hazır, gün boyunca dışarıdaydım ve gezip dolaştım. Böyle diyen arkadaşlara ben seans iptali yaparım normalde fakat acıdığımdan ve o eşsiz vajinamın tadına baksın diye kendi duş banyomu ve duşakabinimi kullandırıyorum. Lütfen biraz daha özen gösterin..

2302 toplam görüntüleme, 1 bugün

  

Yorum Yaz