Tüm gün görüşebileceğiniz Ataşehir escortlar

  • Liste: 27 Eylül 2016 19:04

Açıklama

Kendimi bildiğim andan itibaren kaliteli zaman geçiremedim, okul yüzünden hep. Her zaman uğraşmam gereken derslerim vardı ama artık yok, 24 yaşında yeni mezun olmuş ve hayata artık hürüm diyerek adım atan birisiyim. Eğlenmek ve kendisini anlayan yakışıklı erkekler ile zaman geçirmek isteyen, çok güzel, esmer, uzun dalgalı saçlı, ince belli, mini mini bir hanım olarak sizleri bana davet ediyorum, benimle zaman geçirmeye.

Herkesin zaafları vardır benim zaafım da kesinlikle hemen güvenmek, çoğu zaman ilk randevuda olmaz desem de erkekler beni bir iki ufak sözle hemen kandırıyorlar. Sen de onlardan olma tamam mı? Güzel zaman geçirmeye bence senle ilk gün güzel bir kahvaltı ile başlayalım ve sonrasında sinemaya gidelim. Tüm gün bizim ne de olsa. Tabii ki gece de bizim istersen, seni evime alabilirim misafir olarak ama uslu duracağına söz verir ve beraber sadece film izlersek, en azından ilk gün değil mi?

Korunma ve titizliğe önem veren bakımlı beyler ile uzun süreli ilişkiler kurmak ve hayata daha dolu adımlar atmak, bir nevi güzel zaman geçirmek istiyorum. Eğer sen de benle güzel zamanlar geçirmek istiyorsan acele et, senden önce davranıp birisi beni aramadan ve hatta kapmadan önce telefona sarıl ve bana en güzel buğulu ses tonun ile adını fısılda.

2185 toplam görüntüleme, 3 bugün

  

Yorum Yaz